| andreeateuraste a întrebat:

Am auzit un zvon precum umbla prin zona vitan-dristor o salvare care i-a copii nu conteaza daca sunt parintii langa ei sau nu, apoi le scoate ochii iar in loc de ochi le pun trandafiri, apoi le scoate organele si in loc de organe le pun bani. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| devilll a răspuns:

laughing
vrajeala asta o fost si in baia mare

6 răspunsuri:
| yonutz1 a răspuns:

Nu este adevarat.

| devilll a răspuns:

Sper ca ai inteles ca-i minciuna asta

| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Nu prea cred, nu ar avea astia cum sa ia copii de sub ochii parintilor!

| キョロちゃん a răspuns:

Nu e doar o gluma proasta facuta de niste prosti.am inteles c-a inceput de la un mail fals care a alarmat tara si de acolo au pornit tot felul de zvonuri.fii calmahappy

| atvLoVeR a răspuns:

Mai stiti daca e adevarat sau nu?!
Am auzit asa si pe la TV!laughing
Fii calma!

| alexwweraw1 a răspuns:

Ce-s cu astia? Macelari de pe ambulanta...Auzi le mai da si bani