| Natalia12345678910 a întrebat:

Am avut o relatie de lunga durata, mai exact de 1 an jumate si dupa despartire l.am vazut pe fostul meu de mana cu altcineva chiar la o saptamana. Oare poate trece de la o relatie la alta asa repede?

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Cred mai de graba ca aia exista inca de pe timpul cand era cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Si aia nu a fost de lunga durata laughing, 18 luni sunt mai nimic. A, daca ai pana in 18 ani, da, e ceva.

| RAY a răspuns:

Daca l-ai inselat i dau dreptate

| Natalia12345678910 explică (pentru Freya1):

Si de ce nu a zis mai devreme?

| Natalia12345678910 explică (pentru RAY):

Nu,nu l.am inselat

| RAY a răspuns (pentru Natalia12345678910):

Te cred naty

| Freya1 a răspuns (pentru Natalia12345678910):

Poate pentru ca ii era mai comod asa.Ori tinea la tine si nu vroia sa te piarda deoarece nu ii era sigur nici dincolo ori ii placea asa cu doua