| anna_7069 a întrebat:

Am avut un prieten cu care am stat un an si o luna. Ne-am certat cand a inceput scoala, si de atunci nu mai vorbeste deloc cu mine. Altora le spune ca nu m-a iubit niciodata. Ne-am pupat, ma tinea de mana, ma lua in brate, vorbeam in fiecare seara la telefon... Ce credeti? Avea cum sa stea un an cu mine, fara sa ma iubeasca? Daca m-ar fi iubit vreodata, credeti ca inca ma iubeste sau ma va mai putea iubi vreodata?straight face

2 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

În viata degeaba iubesti daca nu esti iubita, consider ca un an de zile pentru tine a fost frumos dar pentru el, raspunsul este comportamentul lui.

| deleuandrei a răspuns:

Sigur ca te iubeste dupa cite spui tu cum facea el nu a fost din asa numite motive dar totul a fost din dragoste... tu incearca sa vb cu el sati explice de ce nu mai vrea sa fie cu tine si de ce le spune altora astfel de lucruri si vei vedea ca dupa o buna vreme totul va reveni la normal... BFT...