| IM5 a întrebat:

Am bifat de curand optiunea "Follow", orice persoana de pe facebook o sa vada ce postez eu?hee hee

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăăăm,da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, o să se vadă de către persoanele care au apăsat la profilul tău opțiunea Follow. Doar că nu îi ai la prieteni și nu vezi ce postează ei.
Și ei sunt în Follow până le accepți tu cererea de prietenie sau dacă nu le-o accepți deloc. Tot o să vadă.
Dacă totuși vrei să restricționezi, există posibilitatea de la lacătul din dreapta să impui restricție pentru anumite persoane.

| IM5 explică (pentru anonim_4396):

Dar.daca ei nu au follow la mine pentru ca..deabea am activat optiunea..nu vad?

| anonim_4396 a răspuns (pentru IM5):

Daca ți-au dat follow, tot te văd, nu are importanță când ai activat.
Dacă le-ai dat tu, poți tu să îi vezi pe ei, dar ei pe tine nu dacă nu ți-au dat.

| david1234567890 a răspuns:

Da.

| iLoveMusic01 a răspuns:

Daca ai apasat " Follow " inseamna ca ai vrut sa urmaresti persoana respectiva. Daca sunteti prieteni, persoana respectiva va putea vedea si ce postezi tu, dar daca nu sunteti prieteni, doar tu ii vei urmari activitatea. Fundita?

| IM5 explică (pentru iLoveMusic01):

Am zis ca...am bifat casuta ''follow'' ~> ma refeream ca am bifat casuta sa fiu urmarita.E alta treaba.Si revenim :

Am bifat de curand optiunea ''Follow'', orice persoana de pe facebook o sa vada ce postez eu?

| iLoveMusic01 a răspuns (pentru IM5):

Da. Asta inseamna ca profilul tau este public. Funda? happy

| Teodorukka a răspuns:

Doar persoana la care ai dat follow.Si prieteni bineinteles! Dar cand dai"Follow"atunci si tu poti vedea ce posteaza persoana respectiva!