| anonim_4396 a întrebat:

Am câștigat un grătar electric la penny la "premiile la buton".
Oare sa-l vând să-mi iau un Kindle 32gb paperwhite?
Nu ca nu mi-ar plăcea premiul pe care l-am câștigat, dar nu cred ca va fi foarte folositor. Plus ca nu prea ma înțeleg cu fratele meu mai mic, =) si nu as suporta să-l vad ca il folosește si el. =)
Asa ca, se face ora șapte, ma duc il revendic, iar apoi il pun la vânzare.
Daca maica-mea ar auzi ca am câștigat nu m-ar lăsa să-l vând, dar poate ca dacă i-as spune că îmi doresc mai mult un Kindle cel mai probabil m-ar înțelege.

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Vezi intai premiul castigat in mana, si dupa te sfatuiesti si cu cei de acasa. Poate ca nu renteaza ce iei pe gratar in caz ca il vinzi sa iti ajunga de Kindle, depinde de gratar si de gasirea cumparatorului.