| BountyLoverXD a întrebat:

Hello, sunt multe chestii pe net, cand pur si simplu navighezi pe net, si apare ceva de genul ca fiindca esti al o sutalea vizitator sau nu stiu ce ai castigat un iphone sau asa ceva. Sunt adevarate chestiile astea? Adica mie mi s-a intamplat, si am apasat pe un buton ca sa-mi revendic premiul, mi-au pus o intrebare: Cine a inventat Ipadu Apple sau Samsung (am rapsuns Apple) sau ceva de genul, iar apoi zice sa-mi bag numarul de telefon.Deci? big grin

7 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Sunt doar prostii. Cand bagi nr de telefon it va lua tot creditul, sa nu faci asta.

| darrio2007 a răspuns:

Teapa!

| Sofia08 a răspuns:

Mi s-a intimplat si mie de multe ori, dar nu am tras atentie, stiu ca e doar o prostie.

| Matt24 a răspuns:

Nu-s adevarate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, sunt doar niște prostii.

| MissBaW a răspuns:

Is prostii!

| Ana92001 a răspuns:

Sa nu intri, sunt virusi ...eu am intrat si mi-am virusat calculatorul!