| TheMoon15 a întrebat:

Am citit despre o postul cu apa si doream sa va intreb daca daca consum cafea sau suc afecteaza cumva rezultatele?
Practic pentru o durata de 3 zile pana la o luna nu mananc nimic.
Eu am 1.80 si 50 de kilograme si oricum ar suna vreau sa slabesc.
Nu stiu...coastele mi se vad prin piele, insa vreau sa fie mult mai proeminente, vreau sa devin scheletic in adevaratul sens al cuvantului din motive estetice, insa in acelasi timp nu vreau sa mor si vreau sa stiu de la cate zile as vedea rezultate.

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

La 1,80 si 50 kg tu mai vrei sa slabesti? Problema ta nu e cu corpul ci cu capul! Tu si asa esti slaba in comparatie cu corpul tau ar trebui sa ai 60 kg! Tu ai 50 si mai vrei sa slabesti? Nu te lua dupa prietenele tale ci asculta parerea unui baiat! Nici la greutatea asta nu ai fund si sani, cum vei arata sub 50? Pai afla ca baietilor le plac formele nu scandurelele laughing fara suparare dar cineva trebuie sa-ti spuna...

| TheMoon15 explică (pentru lpavel):

Scuze ca zic dar sunt baiat, si am o oarecare alergie sa vad muschi sau sa ma vad cu burta. Si apropo, chiar imi plac scandurile. Fosta mea avea 1.75 la 43 de kg si o adoram

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sună a clopote de înmormântare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar trebui sa consulti un psihiatru ceva inainte de acesta "dieta", spre binele tau

| lpavel a răspuns (pentru TheMoon15):

Ce ma? Esti baiat ai 50 de kg si mai vrei sa slabesti? hai m-ai dat gata laughing lasand gluma la o parte tu ai probleme serioase, du-te la un medic ceva ca vei ajunge sa te spanzuri la cat de bolnav mintal esti...

| Allhambra a răspuns:

De ce ne întrebi pe noi? Asta e problemă de psiholog.
Nu, scuză-mă, de psihiatru.

| Hammurabi a răspuns:

Vrei să te angajezi ca exponat la muzeul Antipa? laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Consulta un medic nutritionist si vezi daca e cazul!
Iar daca vei slabi si mai mult, te va lua vantul.Eu zic ca ar mai merge cateva in plus, nu mininus.
Si nu stiu fetelor le plac baietii scheletici.