| 1DPinkpOint a întrebat:

De cateva zile am renuntat la paine,produse de panificatie,paste,dulciuri, sucuri acidulate si de 3 saptamani nu mai mananc nimic dupa ora 6 si consum multa apa.Fac exercitii cat imi permite timpul si caldura infernala de afara, aproximativ 20 de minute[abdomene,gemoflexiuni,exercitii ce pot fi facute in casa],insa cred ca nu fac ceva bine, deoarece nu slabesc nici UN GRAM..culmea,nu? Oare e prea devreme sa ma astept deja la rezultate? Nu vorbesc de kilograme intregi, macar acolo 100 de grame sa stiu ca merita efortul straight face. Intrebarea mea e daca cineva a mai adoptat stilul acesta de slabit si a reusit, sau daca ar trebui sa schimb ceva thinking

Răspuns Câştigător
| zalisa a răspuns:

E prea devreme. după o lună şi ceva se văd rezultatele. ai grijă să nu te apuci iar de mâncat pâine că o să te îngraşi triplu big grin ţine-te tare!

4 răspunsuri:
| anonimussssssss a răspuns:

E prea devreme pentru niste rezultate.ai schimbat alimentatia si trebuie sa se obisnuiasca organismul.continua asa si ne spui peste o luna rezultatele

| selysol a răspuns:

Da pai cam asa fac si eu... dar paine mananc vreo 2 felii de paine pe zi dar nu alba ci integrala si fac exercitiile pe care le faci si tu la mine se vad ceva rezulatate straight face dar nu cat mi-as dori eu cred ca tu renunti la astea iar cand vine ora mesei mananci prea cu pofta... nu stiu ce sa zic eu sper sa dea rezultate (eu de burtica as mai vrea sa scap ) organismul are nevoie si de cereale asa ca nu renunta de tot la ele tine-o tot asa si vei slabi multa bafta:*!

| zalisa a răspuns (pentru selysol):

Doamne, ce tâmpenii debitezi. cum naiba să nu slăbeşti fiindcă mănânci prea cu pofta?! cred ca ţie ţi-a scăzut creierul, nu greutatea.

| selysol a răspuns (pentru zalisa):

Stn! debitezi tu daca esti asa de isteata in ale mancarurilor de ce ai pus intrebarea asta mai informeaza-te pe net si apoi mai comenteaza