| anonim_4396 a întrebat:

Am cununiile legate,asa mi s-a spus. Sunt blestemat sa nu ma insor niciodata, nu stiu cine a facut asta dar vreau sa stiu ce trebuie sa fac sa rup asta.M-am si despartit de iubita recent dupa un an de relatie, incep sa am frica, ca nu o sa mai gasesc pe nimeni.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am cununiile legate, asa mi s-a spus. Și tu ai crezut. Eu îți spun că le ai dezlegate, pe mine mă crezi? Te costă 5 lei, că ți le-am dezlegat.

| Hammurabi a răspuns:

Iei cinci fire de păr din capul unei văduve şi cinci fire din capul unei virgine. Le înfăşori pe o frunză de leuştean şi le stropeşti cu apă de izvor dintr'un vas nou, nefolosit. Apoi te urci într-un copac la miezul nopţii, intr'o noapte cu lună plină şi în timp ce dai foc firelor de păr cu o lumânare din ceară curată îţi pui şi dorinţa care vrei să se îndeplinească. Apoi, cu cât stai mai mult în copac, cu atât ai şanse mai mari să ţi se îndeplinească dorinţa.
(citeşte repede că o să şterg mesajul, că nu e pentru toată lumea)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Știi....era vorba aia. Ce fac băieții tai? Bine, unul e însurat. Și celălalt? Celălalt e bine!
Ai grija ce îți dorești!

| Maraa345 a răspuns:

Du-te la biserica.