| Orannginna a întrebat:

Am dat un stupid fara sa vreau crying. Era un rasp. pe care il consideram inteligent si asa vroiam sa il si votez, da' nu stiu cum naiba am miscat pagina si am gresit. straight face. Va rog, se poate modifica un vot?

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Am primit odata un mesaj privat in care isi cerea scuze pentru ca gresise la fel ca tine.Pentru mine a valorat mai mult! Incearca si tu!

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si eu am patit asa ceva, imi pare rau dar nu se poate face nimic.

cami
| cami a răspuns:

Hai stai linistita, dau altii ca asa vor, si nu-si mai fac atatea griji.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Vai si eu am patit de multe ori sa dau la acelasi raspuns folositor, amuzant si stupid(vroiam sa pun inteligent)...mai ales ca imi placea la nebunie raspunsul...se mai intamla sa dai din greseala straight face ...si foarte bine au spus ceilalti ca ar fi frumos sa scrii un mesaj privat...eu nu m-am gandit atunci la asta straight face ...mna cu ocazia asta imi cer scuze de la @alllinna aici, la ea am facut greseala asta straight face ...mai bine imi cer scuze mai tarziu decat niciodata laughing

| DarQueen a răspuns:

Nu.si eu am dat nefolositor din gresealalaughing asta eh,... se mai intamplahappy

| antonius74 a răspuns:

Nu, nu poti face nimic ca sa schimbi votul. Daca vrei sa te simti mai bine, trimite-i acelui utilizator un mesaj privat prin care il anunti de greseala tawinking

| alexandra_3253 a răspuns:

Nu nu se poate modifik:/

| Smackdown a răspuns:

Vorbeste cu Raluca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu, dar ii poti trimite un mesaj privat si sa ii ceri scuze happy.