| andreeeeeeeea a întrebat:

Am de trimis 3 colete micute cu bluze dar in localitati diferite, si eu la schimbul acestora sa primesc tot hainute tot colete, adica nu plata in bani. Dar n-am mai trimis niciodata colete si nu stiu ce sa cer, ce sa completez la posta... ma ajutati voi cu un raspuns?

Răspuns Câştigător
| aliyna a răspuns:

Buna, mrgi la posta si ceri un formular pentru triimitere colete, il completezi si apoi iti va fi cantarit coletul si vei plati o anumita suma pentru el.