| vischaca a întrebat:

Am deja creata o lista mixpod.Cum pot sa o pun din nou la profilul meu hi5? Am incercat dar nu ma lasa imi zice sa folosesc jurnal in forma.Cum sa fac? Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Stefanaaa a răspuns:

Iti faci playlistul, bineinteles ca trebuie si sa ai cont. Dupa ce selectezi playlistul cand iti da ultima etapa adica codul acela in caseta alba, nu dai copy, ci selectezi undeva pe acea pagina playlistul pentru hi5. Atunci introduci id`ul si parola de la hi5 si la ce sectiune vrei sa pui playlistul, si ti`l pune automat. Fundita?batting eyelashes