| BogdanMihai a întrebat:

Salut, imi poate spune si mie cum se poate seta profilul privat? Vreau sa primesc mesaje doar de la prieteni din lista mea. Am incercat sa setez din privacy dar nu merge sa selectez filtrare stricta, nu se aplica nu stiu de ce.

Va rog cei care stiu sa imi lasa un mesaj

Multumesc anticipat

Dau Funda happy

1 răspuns:
| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Buna ca sa iti vada doar prieteni din lista ta da click in dreptul unde scrie Jurnal de activitati apoi setarile cronologiei si acolo iti apare toate care vrei sa setezi doar prieteni. Sper ca te-am ajutat. Te astept si la intrebarile mele doua te rog