| anonim_4396 a întrebat:

Am descoperit de curand magazinul de premii de pe acest site si pun acum o intrebare stricta persoanelor ce ajuta oamenii pe TPU de ceva ani.

Voi ati reusit sa strangeti vreodata suficiente monezi pentru ceva de acolo? Sau e doar vrajeala ca sa ne dea ambitie?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......e-voastre/

Sunt niște chestii în valoare de vreo 50 de lei. Dacă răspunzi foarte bine și foarte mult, în ceva timp s-ar putea să ai destule monezi să cumperi ceva. Într-o zi de muncă faci banii cu care să-ți cumperi orice ai acolo, dar vinde-i unui român un că cat și o să îl refuze. Dar spune-i că e gratis, și-o să facă orice să-l obțină.