| DoodleEver2 a întrebat:

Am facut o greseala enorma si nu stiu cum sa o repar e prea mult pentru mine

In vara asta am dezvoltat o prietenie enorma cu o fata care are acelasi nume ca al meu suntem nascute la 4 zile diferenta in acelasi spital cu acelasi doctor. Noi ne stiam de mult timp dar dabea vara asta am reusit sa ne imprietenim. Devenisem de nedespartit si eram in stare sa ne dam si familiile una pentru cealalta. Bunica ei avea pica pe mine si a facut tot posibilul sa ne certam astfel a intors mamele una impotriva mamei celeilalte. Cu toate astea am rezistat dar cu timpul ne schimbasem enorm amandoua plus ca mamele ne bagau in cap k cealalta ne invata numai la tampenii si ne-am departat. Am avut numeroasew certuri grave dar ne-am impacat pana la urma

Acum cearta de astazi a fost cea mai grava si va voi spune cum a pornit totul.

Fratele meu a plecat azi la tata ramanand acolo pentru tot weekendul, iar mama fiind la servici eu ramaneam singura acasa. Normal ca am chemat-o la mine cu toate k mama imi interziese strict ca nu mai are ce cauta in casa la noi. Totul bine si frumos pana cand a venit la mine mama baiatului de care ne place amandurora... auzise putin din ce vorbeam noi dar nu intelesese si in gluma am zis ca vorbeam de Dan ( tipul de care ne place adica fisu aleia ). Incepusem sa o dau de gol dar atunci nu-mi dadeam seama, apoi am incercat sa-i dau in gluma cu un frizbi (nu stiu cum se scrie) in cap dar mi-a alunecat apoi ea a luat o carte si mi-a dat de vreo 3 ori relativ tare in cap. M-am enervat si am inceput sa o injur in toate felurile ( regret asta dar stiti si voi cum e la nervi ) apoi a plecat femeia aia si ne-am certat grav vreo 30 de minute. La un moment dat eram foarte nervoasa si cand mi-a zis "mars" am facut o criza si am sarit sa-i dau o palma de atunci eu fost numai tipete si crize si a plecat acasa data afara de mine

Acum regret toate astea si la 6 jumatate ma intalnesc cu ea sa discutam totul... vreau sa repar totul dar chiar sunt depasita de tot va rog ajutati-ma

Dau funda

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Hmm...thinking
Interesant.
Ştii tu cum se zice :
''O prietenie care s-a sfârşit, n-a existat de fapt ''.
Aduceţivă aminte de toate vremurile bune şi grele pe care le-aţi avut, prietenia este foarte importntă. Chiar dacă mamele voastre nu se înţeleg asta nu insemnă că o prietenie trebuie să se sfârşască. Asta nu însemnă ca şi voi trebuie să vă certaţi. Eu n-aş putea face ce ai făcut tu cu cea mai bună prietenă a mea, mi-ar fi atât de greu. Încercaţi să vă împrieteniţi, >>din nou