| Thecurious a întrebat:

Am gasit acest articol interesant : https://www.stiripesurse.ro/......8448.html.
Ce credeti, doamna Pipidi are dreptate?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Not Found
The requested URL /alina-mungiu-pippidi-romania-este-ca-si-in-razboi-cu-iranul_1418448.html. was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da serios, nu v ati plictisit de subiectul asta? Zilnic aceeasi intrebare de 20 ori

| Thecurious explică (pentru suntserios):

Eu am aflat ieri. Acum citesc despre el, fiind foarte ocupat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Părerea mea, este o acoperită sub drapel străin, astfel opiniile ei nu sunt autentice ci emanate.
2. A spus și Băsescu, ea se pricepe la politichie. Ca să te pronunți în probleme militare geopolitice ai nevoie de informații clasficate nu de bârfele publice.

| OldSoul a răspuns:

Nu mai citi chestii de pe site-uri d-astea, de nu a mai auzit nimeni de ele.