| Andradutsa a întrebat:

stiti cumva vreun magazin prin Bucuresti cu bijuterii de argint?

Răspuns Câştigător
| Issabela26 a răspuns:

Gasesti in sun plazza in berceni niste "magazine" care arata ca niste tarabe dar au argint frumos si e foarte bun (am si eu si sunt ff multumita) si mai este si in magazinul din piata sudului care cred ca se numeste big da nu sunt sigura (la etajul 2) chir si parter dar nu sunt asa de calitative....nu stiu nici un magazin in sec 2 dar in sec 4 astea 2 stiu sigur k au argint bun si de calitatebig grin :*

3 răspunsuri:
| Issabela26 a răspuns:

Pai sunt multe depinde in ce zona... insa daca mergi in mall de exemplu gasesti 1-2 magazine daca nu spune-mi in ce zona poate te pot ajutawinking

| Andradutsa explică (pentru Issabela26):

Nu conteaza zona... eu stau in sectorul 2, dar nu e o problema ca sa ma deplasez... :*

| Andradutsa explică (pentru Issabela26):

Mersi frumos :*

| Issabela26 a răspuns (pentru Andradutsa):

Gasesti in sun plazza in berceni niste "magazine" care arata ca niste tarabe dar au argint frumos si e foarte bun (am si eu si sunt ff multumita) si mai este si in magazinul din piata sudului care cred ca se numeste big da nu sunt sigura (la etajul 2) chir si parter dar nu sunt asa de calitative....nu stiu nici un magazin in sec 2 dar in sec 4 astea 2 stiu sigur k au argint bun si de calitatebig grin :*