| Mario1994 a întrebat:

Am gingivita inflamata. Asa mi-a iesit radiografia acum o saptamana. Stomatologul mi-a facut detartrajul, apoi tratament. Dar imi curge sangele. De ce? Stomatologul spune sa ma spăl bine pe dinți, se va vindeca.

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Mergi la alt stomatolog, mai intreaba si pe altii ce trebuie facut.Mergi la o consultatie si la un specialist, adica ceva mai sus decat dentistu, aia se numesc altfel, periodontic sau mai stiu eu ce nume mai au, cunosc mai bine decat dentistii situatii de genul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l pe stomatolog de ce îți curge sânge.