| anonim_4396 a întrebat:

Am iesit cu iubitul meu in oras, mi-am comandat ceva de mancare si la un moment dat mi-am aprins o tigara si mi-a zis sa termin de mancat si dupa sa fumez ca nu e frumos.voi ce parere avei ca eu ramas cam asa.wtf laughing)!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Are dreptate.Se fumeaza dupa ce mananci.Doar daca in local nu era cumva interzis fumatul. Fumai afara.

| Musique a răspuns:

Așa și este.
Și mai frumos ar fi dacă n-ai fuma decât după ce ieși din local.
Baftă!

| Kaℓi a răspuns:

Avea dreptate omu' tau.

| GeorgeAndrei123456 a răspuns:

Pai cam are dreptate laughing, adica cum sa fumez cu mancarea in fata si apoi sa mananci laughing eu am ramas WTF ca ai pus "intrebarea" big grin