| SomeoneAround0 a întrebat:

Am incheiat o legatura cu o persoana acum ceva timp. Nu prea stiu de ce, sincera sa fiu.
Singurul rapsuns la care ma pot gandi mereu e "este ceea ce mi-am dorit, dar nu ceea ce am avut nevoie". Cum vine asta? Nici macar eu nu stiu sigur, propria persoana.
Un sfat sau o parere de-a voastra, ar fi de ajutor.

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Pai de multe ori ne dorim un fel de persoana.
Avem un ideal, ne gandim cu ar trebui sa fie, insa, in realitate, noi suntem atrasi de altfel de persoane.

Nu stiu, asa patesc si eu laughing

| Hammurabi a răspuns:

O legătură deja încheiată, ceva la care ai renunțat, de ce-ți mai bați capul să o analizezi?
Știi că nu e bine să te tot uiți în spate. Pentru că nu mai vezi pe unde mergi și riști să te împiedici.

| WaterDrop a răspuns:

Atunci cand nu sti de ce faci ceea ce faci, iti ramane un singur lucru de facut: Party in club cu fetele, wooooooo!

| GirlOnline81 a răspuns:

E simplu: pentru ca voiai mai mult.

| natalia7prut a răspuns:

Bine bănuiesc că vrei să mergi mai departe lămurit în legătură cu relația respectivă. Ar putea spune asta din două motive 1 esti băiatul ce si-la dorit dar planurile ei si nevoile ei nu coincid cu relația voastră si 2 a vrut să fie drăguță si doar te place nu iubea. Acum poți să alegi tu care e. Mergi mai departe si nu era să fie.