| guess_who a întrebat:

Am insomnii rolling on the floor. Voi?

18 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Noapte buna celor ce mai sunt pe aici...

lolita
| lolita a răspuns:

Nu este chiar asa de tarziu, daca era 5 de dimineata mai ziceam. somn usor.

| Leea1234 a răspuns:

Aha! si eu am! faza proasta e ca maine la 7:30 ma trezesc, si sa vezi tu ce repede! mai e si luni, si stii cum se zice ca LUNEA NICI IARBA NU CRESTE! noapte buna prieteni!

| Leea1234 a răspuns:

Aha!si eu am!faza proasta e ca maine la 7:30 ma trezesc ,si sa vezi tu ce repede!!!!!!mai e si luni ,si stii cum se zice ca LUNEA NICI IARBA NU CRESTE! noapte buna prieteni!

Shin
| Shin a răspuns:

Din pat cu laptopul in mana ridic doua degete. insomnia a venit si la mine. Ar fi interesant daca am avea un mic chat, un applet in java sau ceva de genul. Sa vorbim in astfel de ore tarzii. un fel de cafenea mai interactiva happy
Pacat ca pana mi se aproba mie raspunsul... o sa fie dimineata tongue
Numai bine, Shin.

Anna
| Anna a răspuns:

Ma tine bro de vorba. Ok, gata, ma retrag in glorie! Byeee

| MisterKat a răspuns:

Si eu am insomnii, mai ales vara, cand afara e foarte cald si noaptea e un aer irespirabil. Blocurile se incing din cauza caldurii si nu mai pot sa dorm. Insomnia poate fi cauzata si de caldura cat si de stress si cum noi locuim in orase mari pline de poluare, e ceva normal ca multi oameni sa aiba insomnii. Daca vrei sa nu mai ai insomnii, bea niste ceai de tei pentru ca are efect calmant si ajuta la somn si in plus e natural si ieftin fata de diferite medicamente gen somninfere care sunt toxice si scumpe.

eileen
| eileen a răspuns:

Eu de obicei dorm pe la ore tarzii, prost obicei... sper sa reusesc sa adorm daca nu, mai intru pe TPUhee hee

| Onutzu a răspuns:

Eu am mai mereu laughing

| sergiu25bc a răspuns:

Ce zici de mine ca dorm singur in apartament, si am peretii si subtiri, cand e liniste, aud pe vecinul de la etajul 2 cum se bate cu fiususadsi uneori noapte ma trezesc de f multe ori din somn si adorm f greusad

| sergiu25bc a răspuns:

Ma bag la somn n buna tuturor

| guess_who explică:

Eu plec la somnic...noapte buna:*

| stefygirl a răspuns:

Da dar foarte rar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur! e in tendinzte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu laughing

| Blu_7007 a răspuns:

Pai cam da big grin

| alllinutza a răspuns:

Da. ce zic de asta:. cand sunt obosita.am o noapte f grea..., iar cei din familie imi spun ca ori vorbeam in somn, cantam, ma ridicam in fund, ma duceam pana la usa...in somnrolling on the floor))

| emil88 a răspuns:

Pai si eu acum am insomnii

Întrebări similare