| ana2o1o a întrebat:

Am instalat in caluclator microsoft word 2007 power point 2007 excele 2007 etc... dar problema este ca nu ma lasa sa lucrez in ele.thinking pot sa intru sa vad un document in ele, dar nu pot sa schimb scrisu` de exemplu sau culoarea marimea etc. e infunctioal practic? ce trebuie sa mai iau dp net ca sa pot sa lucrez dp ele? am nevoie urgent de un raspun multumesc :*

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Nefunctional, nu infunctional
dezinstaleaza tot si pune-l din nou daca ai problema asta, dar eu as zice sa mai incerci. poate confunzi unele chestii