| MineTugay a întrebat:

Am instalat Recuva pentru a recupera cateva poze sterse din greseala, am dat "cautatere avansata" iar dupa 1 ora cand le-am recuperat nu am putut sa le vad, nu mai pot sa vad nicio poza de pe calculator de atunci. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu mai ai ce face, din păcate. Dacă nu mai le poți vedea după recuperare, înseamnă că zona respectivă a fost folosită de sistemul de operare care a scris date peste zonele care anterior aparțineau fișierelor cu pozele șterse.