| QVictorya a întrebat:

am si eu o problema. Mi-am recuperat pozele cu Recuva si nu se deschideau, foloseam WindowsPhotoViewer.
Dupa ce am instalat IrfanView mi s-au deschis doar cateva, dar celelalte afiseaza "unknown file format or file not found"
ce as putea face? sunt poze colectionate de vreo 5 ani. Help!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

In principiu nimic! Mai incearca cu asta: iCare data Recovery. Alta data sa faci backup regulat!

| gelu1970 a răspuns:

Recuva e un program free ce nu recupereaza mai nimic. de asemenea, daca ai scris multa informatie pe unitatea de stocare de unde vrei sa recuperezi foto, ai facut rau.
intra in seara asta si iti dau un program de recuperare de foto:
ashampoo getback photo
insa incearca si nu mai pune info pe unitatea unde erau foto inainte.