| Xfactor_2745 a întrebat:

Am intrat azi pe facebook si mi a zis un prieten ca ba de ce ai dat like la pagina aia si eu nici macar nu auzisem de aceea pagina.Mentionez ca nu imi stie nimeni parola.Stiti cumva de ce am apreciat paginile alea desi nu le stiam?

Răspuns Câştigător
| simina96 a răspuns:

Pai aplicatiile pe care le consideri nefolositoare poti sa le stergi daca intrii la,, setarile contului'' ->,, aplicatii''(setarile aplicatiilor) si daca vrei sa stergi o aplicatie dai pur si simplu la x-ul ala din dreapta langa editeaza si bifezi (sterge toate activitatile aplicatiei respective), dai,, sterge'' si voila. Dupa ce ai sters aplicatiile alea automat se da dislike si la paginile respective.Pastreaza aplicatii mai mult cu jocuri, alea nu iti dau like la nu stiu ce pagini. Sper ca te-am putut ajuta!

2 răspunsuri:
| simina96 a răspuns:

Buna! Unele aplicatii pe care le folosesti pot sa fie cauza.Si la mine s-a dat like la unele pagini pe care nu le stiu pentru a ma lasa sa folosesc aplicatia respectiva.

| Xfactor_2745 explică (pentru simina96):

Man gandit eu la asta...dar stii cum pot sa nu mai folosesc aplicatiile alea...adica cum ar fi sa dau dislike la ele ca sa nu imi mai dea ele like la pagini pe care nu le stiu?

| simina96 a răspuns (pentru Xfactor_2745):

Pai aplicatiile pe care le consideri nefolositoare poti sa le stergi daca intrii la,, setarile contului'' ->,, aplicatii''(setarile aplicatiilor) si daca vrei sa stergi o aplicatie dai pur si simplu la x-ul ala din dreapta langa editeaza si bifezi (sterge toate activitatile aplicatiei respective), dai,, sterge'' si voila. Dupa ce ai sters aplicatiile alea automat se da dislike si la paginile respective.Pastreaza aplicatii mai mult cu jocuri, alea nu iti dau like la nu stiu ce pagini. Sper ca te-am putut ajuta!