| CeafalauChristinaAlexandra a întrebat:

Am intrat în panică peste maxim o săptămână am primul examen din sesiunea de la facultate sunt în anul 1 sem 2 la Management sem asta nu prea am mai dat pe al faculate și efectiv nu știu nimic am zis ca încerc sa învăț singură acasă.
În sem 1 am luat toate examenele dar în sem 1 m-am dus la facultate.
Acuma mi-e frica ca poate nu le iau

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic sa-ti induci frica si panica, dar ajuta enorm sa pui mana serios sa inveti.
Succes!

2 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Imi este, sincer, greu sa-mi imaginez ca poate fi prea grea materia la facultatea de management. Eu am un master in management, n-am fost la absolut nici un curs, zero, si n-am picat nici un examen - deci daca eu am putut, sigur poti si tu

| CeafalauChristinaAlexandra explică (pentru mODIN):

Sincer eu la statistica am cele mai mari emoții hai ca poate la restul ma descurc ca e teorie doar că la statistica e o mate mai grea fata de sem 1