| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat pe whatsapp pe celalalt telefon al meu stricat s-a transfer cateva mesaje vechi si nu stiu cum dar acum mesajele noi apar pe acel telefon si nu pe al meu actual. Ce trebuie sa fac? Tin sa mentionez ca atunci cand intru zice sa ma conectez si dupa ce imi scriu numarul codul de verificare se trimite pe celalat telefon desi nu are cartela. Ce trebuie facut?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Dezinstaleaza whatsapp de pe vechiul telefon si vezi daca merge.