| RaniaStill a întrebat:

Am iphone 4 si vreau sa fac poze la o conversatie cum ar fi pe pc print screen cine poate sa ma ajute va rog frumos

Răspuns Câştigător
| BlackCat01 a răspuns:

Buna! Intrii pe conversatia respectiva, apesi pe butonul din mijloc si apoi pe cel de blocare. Sper ca te-am ajutat, anunta-ma daca ai reusit! :*

| RaniaStill explică (pentru BlackCat01):

Nu am reusit k p cel din mijloc ies de tot si nu imi fc poza la conv respectiva sad

| BlackCat01 a răspuns (pentru RaniaStill):

Si eu am iphone 4 dar la mine chiar merge. Altfel nu stiu. Imi pare rau, chiar imi doream sa te ajut. Oricum, succes in continuare. :*

| BlackCat01 a răspuns (pentru RaniaStill):

De fapt apasa invers, cel de blocare si apoi celalalt. Intr-un ritm mai alert. E la fel sper ca asa sa mearga.

| RaniaStill explică (pentru BlackCat01):

Gata mersi mult a mers ti-am dat fundita :*

| BlackCat01 a răspuns (pentru RaniaStill):

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor! :*