| DrMeow a întrebat:

Am mancat ceva foarte dulce si imi esti greata si imi vina sa vars. Remedii, ceva? Nu am lamaie crying ce sa fa?crying fundita :*:*

Răspuns Câştigător
| Ancuta7878 a răspuns:

Ia un algocalmin te va calma. Stai linistita in pat. Bea apa. Daca iti vine sa versi, varsa si te vei simti mult mai biiine :*

P.S : NU te gandi la mancaree.

3 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Fa spalaturi la stomac, bei apa -versi, bei apa versi. Apa sa fie fiarta nu galbena! Poti sa bei si un carbune>
Numai bine!

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Tablete anti-voma banuiesc ca nu ai prin casa.sau tablete pentru stomac. daca nu ai bea lapte. ajuta 100%. daca ai. daca nu cere si tu de la un vecin thinking sau ultima varianta daca are ajuta mai greu este sa iei un algozone. Baftawinking

| KaRy a răspuns:

Lasa sa vina totul de la sine. Daca versi cu atat mai bine, te eliberezi. happy Dar daca te simti asa rau fa-te cu otet pe maini, pe la cap si tample.La mine functioneaza de cele mai multe ori.winking