| Luissa123 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor.deci am cateva poze de cand eram foarte mica si sint poze adevarate. cum nu am la indemana cu ce sa mi le fac pe comp imi spuneti voi cum sa pozez poza ca sa fie clara?(cu foto-aparatul digital )ca sa le pun pe comp.
eu am incercat si cu lumina stinsa cu luminita sa pozez si fara dar nu se primeste. ceva idei?

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Mai degraba te duci la un prieten, sau la un centru de developare ...si baga-le in scanner!
Numai asa o sa obtii niste poze cu adevarat clare