| Luissa123 a întrebat:

.sunt speriata,, deci am dat foto-aparatul meu digital la cineva..si de atunci nu am mai incercat sa pun poze de pe el pe comp..azi mi-am facut cateva poze si pe digital mi le arata dar cand sa le descarc pe comp pur si simplu cand deschid imi apare o fereastra neagra si eroare...sad
are virusi oare?
si ce pot face?(imi trebuie neaparat sa descarc niste poze_

1 răspuns:
| Dreaa a răspuns:

E devina aparatul incearca sa cumperi altul si sa bagi in el cardul de la celalat deci daca nu merge du-te la politie si spune ca aceea persoana ti-a stricat aparatu si nu la platit inapoi