| asadaraaaar a întrebat:

Am nevoie de ajutor!
De niste sfaturi
Sunt intr-o situatie dificila
Ma simt foarte singur, pustiu etc
Pt cei
Care are experienta in astfel de cazuri
Va rog lasati-mi id-ul vostru

V-as fi recunoscator daca m-ati ajuta!

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Fa`ti o iubita.Iti trece imediat.

| RagnarokR a răspuns:

Fa-ti rost de amici, vorbeste cu parintii, rudele, du-te la psiholog. Ai de unde alege.

Daca nu, scrie o carte cu toate frustrarile tale si asa te eliberezi.

Sau te puni sa joci ceva joc first-person shooter si vei avea toate situatia sub control si asa iti vei recastiga increderea in tine.

Daca nu, alege un mmorpg. Recomand : Blade and soul. nu o sa fi dezamagit.

| asadaraaaar explică:

Daca era atat de usor
Nu mai postam intrebarea asta

| asadaraaaar explică:

Scriu Versuri atunci cand trec prin diferite stari de depresie, de binedispunere etc
Asta ma ajuta
însa nu ma poate face sa nu ma mai simt singur!