| Mary Marry a întrebat:

Ma cheama magdalena, dati-mi niste porecle, diminutive pentru numele acesta.

Răspuns Câştigător
| Didw a răspuns:

Buna
Magdalena=> Magda, Mady, Mada, Melly, Milly, Ena, Elena, Ama, Leny, Peny, Maga, Magy, Meny, Maly, Eny. laughing sper ca iti plac!

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Magduta

| Tourniquet a răspuns:

Buna. happy

Magda, Magdy, Magde, Agdy, Lena, Aneladgam (inversul lui magdalena), Magdalenuta, Magy.

Bye kiss

| Unique a răspuns:

Buna magdalena, frumos nume.
Originara din Magdala- sat biblic pe malul Marii Galilee
Magdulici.
http://www.porecla.com/avatar/9267/MAGDALENA-domnul-mov.html

| alonet a răspuns:

Magda, Lena, Ena, Magu, Maghe, pana si Ale si ori ce altceva... p. s. i'm not agree MJ

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Margarina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Margarina, dalena, mody

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madd, maggg, lag, elena, len, lanna, ___

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magdutza

| eoo a răspuns:

Pai:Magduta, magdellen, magdy, lenuta-magd., magdutza number 1., 4ever Magddy, adgam, aneladgam, gamii magdii, magdscioara, frumii, magdall, mimi, mimishor, magdicior, magda baa, lena-magda, lenuta-magdaluna, magdi-da-lena... sper sa te incante.