| TeoPT a întrebat:

Am nevoie de raspunsurile voastre pentru un sondaj

Ce stiti voi despre Thanksgiving? Cand se sarbatoreste, semnificatia sarbatorii, istoric etc.

Nu imi dati raspunsuri copiate de pe net. Nu am nevoie de informatii despre aceasta sarbatoare, pur si simplu am nevoie sa stiu exact ceea ce stiti voi, ce idee aveti voi despre Thanksgiving.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Se sarbatoreste pe data de 27 noiembrie.

| TeoPT explică (pentru faramatania):

Ți-am zis că n-am nevoie de informații ci de simplele tale cunoștiințe despre acest subiect, oricât de eronate ar fi ele, era important să fie întocmai ce știi tu, nu să-mi dai niște link-uri. Merci pentru nimic. straight face

| faramatania a răspuns (pentru TeoPT):

Cu plăcere,decât nimic sunt f. bune și acestea,n-aș prea crede să te mai bucuri de altele.Și oricum, dacă sărbătorești thanksgiving day, îți țin pumnii de pe acum, știind că n-ai toate informațiile necesare.

| TeoPT explică (pentru faramatania):

Frate care parte din sondaj nu o înțelegi? Voiam pur și simplu să-mi spui ce-in capul tău când spui Thanksgiving. Știu și eu să dau o căutare pe Google.

| faramatania a răspuns (pentru TeoPT):

Frate? Wow ce tare ești, dă măi căutare pe google și nu mai risipi vorbe de duh.