| draghy a întrebat:

Hei:*am nevoie de un titlu pentru o carte ce o scriu, e vorba de 4 adolescente de 16-17 ani ceva in genu de poveste clasica tradari suferinta iubire pasiune va rog imi dati niste titluri pentru carte? cel mai buna primeste funda restul vot:*winking

7 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Pfff... descrierea ta e prea sumara ca sa iti gasim noi titlu! Si ce scriitoare esti tu daca nu esti in stare sa iti gasesti singura nici macar titlu la carte?!

| SuperMagicSmile a răspuns:

In spatele claselor inchise?

| draghy explică:

Cel mai bun*

| bianca_2103 a răspuns:

Iubire amaruie
adolescenta sangeranda
dragoste si lacrimi
viata in 4
un catren al iubirii
sper sa-ti placalove struck sunt doar cateva care mi-au venit in minte si acre personal mi se par dragute :d funda?

| Georgykaa a răspuns:

Eu zic asa :Iubire si tradare pentru ca ele iubesc acelasi baiat si se trdeaza nu?

| koulpy a răspuns:

Suferinta iubiri, Fetele ce sau jucat cu focul, sau simplu O viata de adolescent astept carteabig grin

| diana75ize a răspuns:

Cele 4 si iubirea