| Alex_9605 a întrebat:

Am nevoie de un program free cu care sa imi pot inregistra vocea, intrebarea este imi puteti recomanda voi unul pe care l-ati folosit?

3 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Sound recorder care vine integrat in windows e cel mai la indemana. Daca vrei ceva mai complex cauta cu google, sunt multe solutii freeware.

| aragon18 a răspuns:

Daca ai casti cu microfon, iti poti inregistra vocea cu Sound Recorder! [ Start - All Programs - Accesories - Entertainment - Sound Recorder ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge jet audio.