| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un psiholog online sa vb celui ma ibun rs fundaaaaa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei. Imi poti da mesaj cu id-ul tau.

3 răspunsuri:
| bolfunea89 a răspuns:

Cred ca as putea sa te ajut.despre ce e vorba?

| mikilaina a răspuns:

Buna NOkia, pe www.topexperti.ro gasesti aproximativ 25 de psihologi online profesionisti, pregatiti sa iti ofere consiliere psihologica online. Discutia cu psihologul se desfasoara pe un chat asemanator cu mess-ul, este face to face si confidentiala. TopExperti.ro este primul site din."ro" care ofera consiliere psihologica online. O zi placuta

| andreabistrian a răspuns:

Ce fel de probleme ai? Te pot ajuta.