| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns rapid! Este ziua unei prietene si i-am facut un desen digital si vreau sa-l printez sub forma de poster sau de tablou canvas. In cazul in care aleg tabloul, cam cat costa (cu aproximatie) unul in format A4? Si dureaza mult pana il realizeaza? Parca am citit undeva ca nu le ia decat 5 min. Si daca nu am bani pentru tablou ma gandeam sa fie ceva gen poster cu hartie mata sau, nu stiu, va rog spuneti-mi care este cea mai ieftina metoda ca eu nu am mai facut asta inainte.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe lângă liceul meu este un magazin dintr-ăsta de tras la xerox, imprimare pe hârtie, căni, ștampile, poze tip portret și tablouri. Pentru tablou, A4 am văzut că e 40 de lei.
Nu știu cum o fi la ceilalți, posibil să găsești și la 25.
Concluzie, ieși mai ieftin cu posterul.

| homosapiens a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e. Am recurs la alternativa cu posterul si nu am platit decat 2 lei. laughing
Multumesc oricum pentru raspuns.

2 răspunsuri:
| Mieeez666 a răspuns:

Raspuns rapid?
N-am.