| alllinutza a întrebat:

Am nevoie de un sfat urgent! eu am venit in spania la parintii mei in vacanta si o sa stau cam o luna aici.Acum 2 zile vorbeam cu iubitul meu la telefon si mama a zis in gluma : "nu vine si el aici?" el a auzit si a luat.-o in serios...acum vrea sa vina saptamana viitoare aici, dar el nu stie ca noi aici stam toti intr-o camera si nu ar avea unde sa doarma si parintii mei nu sunt de acord si nu stiu cum sa ii spun asta si lui... ajutati-ma va rog, as vrea sa ii dau niste motive bune si sa il iau frumos.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Pai spune-i realitatea. zi-i sa stie ca va dormi pe pres daca vine la tine. laughing

3 răspunsuri:
| Helene a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii spui adevarul, adica :Minciuna are picioare scurte, pana la urma o sa afle

| lalu666 a răspuns:

Cel mai bine este sa ii spui adevarul si el sigur va intelege

| alllinutza explică:

Pai i-am zis ca nu are unde sa doarma la noi, si a zis ca poate sa doarma si pe jos... tata nu accepta sa vina sub nici-o forma si acum imi striga mie ca l-am chemaT aici, ca sunt vagaboanta, ca am doar 17 ani, ca eu aici am venit la ei nu sa stau cu ''ala''