| alienkros a întrebat:

Am nevoie de voi.Sunt a 7-a, si intr-a 6-a am avut media generala 9, 87. Acum am inceput sa.scad foarte mult. Am luat 7 la mate, 8 la engleza si nu stiu cum sa le spun parintilor... Ajutor

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si tu faci o crima din asta? Frumoasa medie.Multi si-ar dori sa o aiba.

| NYK4u a răspuns:

Spune-le ce greu iti e la scoala, ca materiile sunt din ce in ce mai grele si ca reusesti din ce in ce mai greu sa faci fata cerintelor. Apoi mai asteapta si spune-le si de note. Poate o sa te inteleaga.

| tputpu2 a răspuns:

Asta este...trebuie sa le spui cumva parintilor..mai bine afla de la tine decat de la diriginta sau profesori happy Multor copii l-i se intampla sa scada la scoala, cred ca din anturaj...se iau dupa altii mai prostii si cate un pic scad si ei