| Neymar2 a întrebat:

Am luat 4 in teza la mate si nu stiu cum sa le spun parintilor. In + fac si meditaii sad, ce sa fac? sadsad

5 răspunsuri:
| Dιєиυтzα a răspuns:

Spune-le, altfel o sa dai de necaz. sa nu le spui de Craciun pentru ca atunci o sa fie fericiti. crezi ca mai vor sa auda o veste proasta tocmai de Craciun?! mai bine spune-le.

| Vasy10 a răspuns:

Mai astepti putin pana la krakiun cand familia este unita si uita de toate cele neplacute atunci sa actionezi>bafta

| Tavy100 a răspuns:

Cand sunt ei mai fericiti, mai bucurosi dai vestea, cand sunt uniti sau doar unui parinte cu care te te intelegi mai bine.

| OcZ a răspuns:

Simplu le spui ca ai fost neatent deoarece erai ingrijorat sa faci cat mai bine la teza sa nu-ti superi parintii! fundita big grin

| Daniela2012 a răspuns:

Pai fa cum fac eu. ia o nota mare si zici: mama am 2 vesti: una buna si una rea. incepi cu aia rea apoi cu un ton vesel zici si de cea buna. Mereu functioneaza!winking fundita? big grin