| Dudyy a întrebat:

Am nevoie rapid de un ajutor. Cand vreau sa adaug un contact zice : There was an error in the server while trying to add a contact. Please try again. Si tot incerc si incerc si nu pot stie careva ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Kennziiie a răspuns:

Păi crezi că poţi să adaugi 1.000 de contacte într-o singură zi?laughing. Încearcă să mai aştepţi :3

4 răspunsuri:
| Scliparici a răspuns:

Probabil id-ul nu este bun

| Dudyy explică (pentru Scliparici):

Nee nu-i asta. este id-ul unei prietene si este bun pentru ca l-am copiat exact cum scria...

| Scliparici a răspuns (pentru Dudyy):

O fi vreo problema de retea thinking incearca mai tarziu thinking

| Wish_Last_1987 a răspuns:

Sterge din lista toate contactele care au in dreptul lor "Add request pending" (ai cerut prietenia, dar nu au acceptat).
Sursa: http://mipedia.com/yahoo-messenger-cant-add-contacts-solution/