| CiocoLatta a întrebat:

Am nevoie urgent de un raspuns sincer! Ce culoare sa`mi fac la unghii: roz inchis sau roz deschis? laughing)

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vezi ca fiecarei culori ii corespunde un numar. Verifica-ti IQ-ul si vezi si tu ce culoare iti iese. In fond, mai mult de 5-6, maxim 8, nu poti sa-l ai!

| CiocoLatta explică (pentru ardnaxur1961):

Ce gluma buna! straight face... Stii? Intrebarea asta era pentru. amuzament... Sa rada lumeaa maa! rolling on the floor)

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru CiocoLatta):

Pai, sa stii ca am ras de-am cazut pe spate! Asemenea prostie, mai rar vezi si, deh!

| CiocoLatta explică (pentru ardnaxur1961):

Ete na! laughing) Du-te si comenteaza la intrebarile altora, ca ma plictisesti. laughing)

| Marghioalaa a răspuns:

Eu zic ca depinde de culoarea pielii... Uite'te si tu pe net si fa-ti o idee