| 5SOS a întrebat:

Am nevoie urgent de un regim.Sa nu fie foarte sever deoarece am doar 13 ani.Va dati seama sunt in crestere.

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

La varsta asta nu sunt indicate regimurile de slabire. Dar poti sa faci cateva lucruri care sigur te vor ajuta.Nu consuma deloc dulciuri (ciocolata, prajituri, zahar...), sucuri acidulate, produse tip fast food. Prefera carnea slaba fiarta sau la gratar, consuma salate, fructe, branzeturi.
Fa exercitii fizice in fiecare zi sau macar o data la doua zile. Succes.

3 răspunsuri:
| elena_3173 a răspuns:

La varsta ta n-ar trebui sa te gandesti la regim pentru ca-ti dai peste cap metabolismul.
papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimineata mananca 1 portocala si 1 banana la amiaza mananca o supa si seara nimic:*un mar daca vrei poti sa mananci seara...
LA MN A MERS! INCEARCA:*:*:*

| Extasy_2251 a răspuns:

Poi evita cat de cat painea si dulciurile happy.