| florincata a întrebat:

Salut, ma numesc Florin si am 19 ani. Am o problema care pe mine ma deranjeaza enorm " inaltimea", am doar 1, 64 si vreau sa stiu daca mai pot creste pana la 20, 21 de ani.Va rog sa imi dati un sfat pentru crestere, anumite exerciti pentru intindere, orice. Va multumesc

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mergi repede la medic!

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Fiule, problema e genetica. Daca vrei s-o fortzezi, desi e cam tarziu la 19 ani, ai putea incerca un pic de yoga. Sunt anumite posturi care te pot ajuta. Daca suna prea exotic, eu zic sa faci niste excursii prin natura... in special pe muntzi; dar pe jos, nu cu fundu-n masina sau in fata calculatorului.winking

| MauvaisRose a răspuns:

Nu are nimic, le trezesti fetelor instinctul ala animalic de a te domina si proteja.
sa te faca ghemotoc asa si sa te tina in vagin toata ziua.

| Goldenboy97 a răspuns (pentru MauvaisRose):

Cel mai epic raspuns pe care l-am vazut. rolling on the floor

| iCappy a răspuns (pentru MauvaisRose):

Ai inteligent de la mine rolling on the floor Prea fain raspunslaughing

| Bellateo a răspuns:

Apuca-te de un sport. De obicei voleiul si basketul te inalta.
Succes!