| Superior a întrebat:

Am o atractie pentru muzica japoneza + nazism + multe explozii, Inseamna ca sunt un nazist fanatic nenorocit?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stii nimic despre nazism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interes pentru o anumită cultură străină care a devenit mainstream + interes pentru subiectul controversat al momentului + acțiune. Descrierea adolescentului oarecare ce are acces la internet.

Dacă tu crezi că ideologia nazistă e totul și ai de gând s-o studiezi și s-o susții cu orice preț, să zicem că te-ai încadra în categoria de nazist fanatic.

| 393Dan a răspuns:

Romanii erau aliati cu germanii in razboi; daca iti plac animeurile fara indoiala ca si muzica japoneza va incepe sa-ti placa; si exploziile fac tot mai captivant si distractiv.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Nu! Nu are nicio legătură daca tu preferi astfel de melodii sau sunete cu astfel de caracterizare umană.Pur si simplu iti încântă urechea aceste sunete si iti produc placere.Meriti"a doua sansa"

| P4rAd0x a răspuns:

Depinde de cum privesti lucrurile, dar poti sa-ti raspunzi cel mai bine tu singur la intrebare. Dupa parerea mea nu ai fii neaparat.

| WithinShadows00 a răspuns:

Pai daca asa te-a invatat PewDiePie sa fii cool cu accesorii edgy ca nazismul (chipurile sub forma de glume exagerate)

| Superior explică (pentru WithinShadows00):

Nu ma uit la PewDiePie XDDDDD

| WithinShadows00 a răspuns (pentru Superior):

Spune-i asta lu' Mutu la cine te-o crede.
Avand in vedere ca ala a pornit moda.