| Buba a întrebat:

Am o compunere de facut despre calatorii si nu prea stiu ce sa scriu... ce reprezinta pentru voi calatoriile? de ce sunt importante in viata voastra? funda la cel mai bun raspuns! multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Pentru mine călătoriile reprezintă o 'sursă', adică cunosc locuri noi, oameni noi, informaţii noi de care nu am mai auzit. Sunt importante în viaţa mea deoarece pur şi simplu ador să cunosc locuri noi, să fac poze la acele locuri, să aflu despre acel loc. Iubesc noutăţile în cultură.

Baftă!

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Calatoria= relaxare

| MeDeEa14DeEa a răspuns:

Pai...poti spune de exemplu ce simti cand afli ca vei merge intr-o clatorie, cu ce-ti place sa calatoresti, de ce-ti place sa calatoresti(afli locuri si lucruri noi), cu cine, si chiar ai putea da ca si exemplu una dintre cele mai frumoase calatorii ale tale!
SUCCES!

| andreyhbk a răspuns:

Eu chiar acum plec intr-o calatorie.