| aniiledha a întrebat:

Am o curiozitatestraight face cand au aparut animalele acum multi ani in urma care a fost primul oul(de gaina) sau gaina?straight facethinking

Răspuns Câştigător
| BlueBolty10 a răspuns:

Nici eu nu stiu, gaina a iesit din ou iar oul din gaina, dar in ce ordine? O intrebare la care nimeni nu poate raspunde.

5 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Veche aburealawinking

| BlueBolty10 a răspuns:

Totuşi, poate găina, pentru că ea ar fi putut fi creată de Dumnezeu, aşa ca noi, oamenii.

| pkr09 a răspuns:

Am vazut un documentar prin care se vorbea chestia asta : gaina a fost prima nu mai stiu dc dar au dat o explicatie buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au facut cercetari pe tema asta...au zis ca gainahappy

| bxxt a răspuns:

Dap stiu. dar daca te intreba cineva si i-ai fi spus oul ar fi zis:pai cine a facut oul...si daca ai fi spus gaina:pai de unde a iesit gaina? eh.