| anonim_4396 a întrebat:

Cine a aparut primul? oul sau gaina?

Răspuns Câştigător
| Ana_6509 a răspuns:

Similara cu,, ce a fost mai intai:porcul sau curva? Stai linistita ca nu vei gasi prea curand raspunsul...

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Dudu Steeldevil

| Silvia a răspuns:

Oul, pentru ca nu trebuie neaparat sa fie de gaina.

| xibalba a răspuns:

Oul de dinozaur, deci oul.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Un mare misterlaughingsi o mare dilemawinking

| Bishop a răspuns:

Eu

| death a răspuns:

Mai întâi a fost KFC. Restul e istorie...

| Zâmbărici a răspuns:

Pai daca e primul e oul!
Daca era prima era gaina!laughinglaughing

bye bye

| fsorin96 a răspuns:

Oul. Din ou se naste gaina, care va da nastere in continuare la mai multe oua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bacteriile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te invarti in cerc.nu vei gasi un raspuns prea clar.De ex ia gandeste-te pana unde tine infinitul? vei observa ca gandesti putin si apoi te blochezi.gasesti o limita la ganduri. Daca vei putea vreodata sa iti zici "ma pana aici tine infinitu"vei fi considerata nebuna pentru ca numai ei pot treca de acea granita. Deoarece Dumnezeu ne-a dat o limita si cei care trec de ea se afla parca deja pe alta lume.