| atunel15 a întrebat:

Ce aparut primul oul sau gaina?

7 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Cocosulhee hee

| ZEU93 a răspuns:

Gaina a aparut prima (ca sa poate aparea oul trebuie sa fie deja o gaina) happy

| bianca154 a răspuns:

Pai eu zic ca gaina a aparut prima. apoi si-a dat inalnire cu cocosul, in padure, ai facut treburi intime, si dupa ceva timp a aparut oultongue

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Oul. Sunt sigura. Nu te lasa pacalita ca gaina pentru ca din punct de vedere stiintific oul a aparut primul. PS: Nu zeii au creat omul si animalele.

| PonciK3214 a răspuns:

Dinozaurul

| selenagomezz a răspuns:

Gaina dumnezeu a creat animalele vii nu mai a trebuit sa se nasca sau sa iese din ou deci gaina ssi dupa oul

| atunel15 explică:

Oul a aparut primul este dovedit stiintific